Mimořádná opatření

Vážení zákazníci a partněři společnosti AZ Plastik, spol. s r.o.,

Žádáme vás, pokud to není nezbytně nutné, abyste zvážili nutnost osobního jednání nebo vaší přítomnosti na naší provozovně. Pro tyto případy se snažte maximálně využít e-mailovou komunikaci. V případě, kdy není možné e-mailovou komunikaci využít nebo v případě vyzvednutí zboží, kontaktujte telefonicky našeho pracovníka, který sdělí další postup.

Do odvolání je omezený platební hotovostní styk. Pro nově realizované objednávky nebo před vyzvednutím zboží je nutné uhradit finanční částku předem formou zálohové faktury. To se netýká případů, kdy má zákazník sjednanou platbu na fakturu se splatností.

Omezení hotovstních plateb také avizovali naši přepravci: V případě TopTransu není možné zboží doručit na dobírku. V případě menších zásilek realizovaných na dobírku společností DPD je situace taková, že je nutné hradit pouze kartou. V opačném případě není možné balíček obdržet.

Pokud bude nezbytně nutné na provozovnu zavítat - ať už skrze vyzvednutí zboží nebo pro osobní jednání, budou všichni přítomní vybaveni ochranou obličeje (v oblasti ústa a nos).

Ačkoliv jsou tato opatření nepříjemná, jsou bohužel nutná a vyžaduje si je aktuální situace. Společnými kroky však situaci zvládneme.

Děkuji za pochopení.

Petr Mandinec (vedoucí provozovny).