Stavebnictví

Útlum ve stavebním průmyslu určitě napomohl prodejcům levných a mnohdy ne moc kvalitním nebo nehezkým řešením. Což je škoda, protože plexisklo působí elegantně jako doplňky v interiéru, nábytek, výplň zábradlí, přístřešek na dveřmi a podobně. Realizovat jsme se například rozhodli i shody z plexi, které působí opravdu elegantně a moderně. Dělat hezké věci nás baví.

Předvýplně zábradlí na terase jednoho z pražských domů zdobí oblouky z kouřového plexiskla. Plexisklo je plně možné využívat i v exteriérech.

Vakouváním a ořezem na požadované rozměry lze vyrábět také atiky. Tímto způsobem jsme realizovali atiky pro benzínové pumpy společnosti JET.

Spolupracujeme také na projektech vybavení interiérů, do kterých dodáváme plexisklové komponenty vyráběné na míru dle požadavku našeho zákazníka. Tyto přepychové interiéry navrhuje a vyrábí pan Jiří Radocha.

V nejmodernějším aquaparku u nás v ČR můžete spatřit a vyzkoušet tobogány s plexi trubkovou částí umístěnou vysoko nad zemí. Vybavení našich výrobních prostor nám umožnilo takový projekt realizovat.